Kadra specjalistów

Adrian Arkada
podolog, instruktor

Wizjoner Entuzjasta. Od 2007 roku, bada i rozwiązuje problemy wrastających paznokci. Opracował i udoskonalił Metodę Arkady oraz współtworzył system UniBrace. Wraz z Danielem Abratkiewiczem rozpowszechnia swoje „pomysły podologiczne” na licznych, światowych rynkach. Do jego osiągnięć należy także opracowanie receptur wielu kosmetyków specjalistycznych. Jego wiedza w temacie wrastających paznokci nie ma sobie równych.

Nie godzi się na brak komfortu zarówno u pacjenta, jak i specjalisty. Stale dąży do tego, by wywoływać uśmiech na twarzach i nieść ulgę nawet w trudnych przypadkach.

Gdy nie opracowuje nowatorskich rozwiązań i nie ulepsza już istniejących, kocha podróże. To miłośnik włoskich klimatów i poliglota, stale szlifujący swoje imponujące umiejętności językowe.

Daniel Abratkiewicz
podolog, instruktor

Popularyzator i instruktor metod korekcji wrastających paznokci. Od 2015 roku wdraża innowacyjne rozwiązania podologiczne, na rynkach światowych. Prowadzi warsztaty, podczas których uczy specjalistów, jak korzystać z Metody Arkady i UniBrace. Sam specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów wrastających paznokci i ma na tym polu ogromne doświadczenie. Podolog Roku 2018 według plebiscytu Mistrzowie Urody. Założyciel Podoland. Żyje rozwojem zawodowym i podologią, stale sięgając po nowe rozwiązania.

 

Nawiązuje kontakty z gronem specjalistów na terenie Polski i Europy, odgrywa aktywną rolę w spajaniu podologicznego świata i rozwijaniu międzynarodowego systemu profesjonalnej wiedzy i standardów. Gdy nie prowadzi szkoleń i nie spędza czasu w firmie, chętnie podróżuje, słucha muzyki i śledzi teatralny repertuar.

Zofia Gerjatowicz
podolog

Dynamicznie zaznaczyła swoją obecność na podologicznej scenie Podolandu. Ciągle pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie, szczególnie w obszarze korekcji wrastających paznokci. Ukończyła z wyróżnieniem studia kosmetologiczne ze specjalizacją podologii, a obecnie kontynuuje ten sam kierunek kształcenia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu na poziomie magisterskim.

W swojej pracy lubi przede wszystkim możliwość niesienia pomocy i ulgi pacjentom, a także rozwój i wyzwania jakie stawia przed nią praca z „trudnymi przypadkami”.

Bardzo chętnie poświęca wolny czas przyjaciołom. Oddaje się muzyce – tańczy, śpiewa i gra na pianinie. Jej hobby to także gotowanie.

Ewa Krynicka-Braun
podolog

Wyjątkowo doświadczony podolog. Jej specjalność to ortonyksja – leczenie wrastających paznokci, a także dermatologia. Doprowadziła do perfekcji wykonanie podstawowego zabiegu podologicznego. Kształciła się w Wyższej Szkole Fizjoterapii i Medycznym Studium Fizykoterapii. Ukończyła też liczne szkolenia podologiczne.

W swojej pracy ceni możliwość rozwoju i pracę z ludźmi. Chętnie dzieli się wiedzą, za co kochają ją kursanci i członkowie zespołu.

W wolnych chwilach uprawia ogród, słucha muzyki i czyta książki.

Larysa Paula Sobiech
podolog, instruktor

Od początku istnienia Metody Arkady oraz systemu UniBrace pracuje z ich zastosowaniem oraz prowadzi szkolenia dla specjalistów. W zawodzie podologa rozwija się już od 11 lat i nie jest to jedyne pole jej zawodowego rozwoju. Ukończyła liczne szkoły i kursy przygotowujące ją do pracy w tym zawodzie, także studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Podologia jest jej prawdziwą pasją. Szczególnie chętnie zajmuje się doborem indywidualnej ścieżki terapii dla każdego pacjenta, doskonaleniem podstawowego zabiegu podologicznego oraz opieką nad procesem regeneracji po leczeniu wrastających paznokci. W swojej pracy ceni skuteczność i możliwość niesienia pomocy.

To osoba o wielu pasjach i zainteresowaniach, ciągle w ruchu. Prowadzi liczne szkolenia, tańczy salsę i odkrywa tajemnice mediów społecznościowych.

Tomasz Trochanowski
lek. rehabilitacji

Lekarz, specjalista rehabilitacji medycznej. Zajmuje się podologią, prowadzeniem rehabilitacji, wspierając nas merytorycznie. Można go spotkać na zagranicznych i polskich konferencjach, gdzie występuje w roli prelegenta. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Obszary, które szczególnie go interesują to leczenie wrastających paznokci (w tym plastyka wałów paznokciowych i zabiegi metodą Arkady), usuwanie wyrośli podpaznokciowych, leczenie schorzeń wynikających z nieprawidłowej biomechaniki stóp oraz medycyna regeneracyjna i estetyczna.

W wolnych chwilach często bywa w teatrze, słucha muzyki klasycznej oraz podróżuje.

Paula Pelińska-Butyniec
dyrektor handlowy

Jedna z pierwszych członkiń naszego zespołu. Brała czynny udział w tworzeniu marki AArkada i Podland. W obszar jej działań wchodzi kontakt z klientami i opieka nad procesem sprzedaży.

Ciągle stawia sobie nowe cele i nie ustaje w dążeniu do rozwoju. Ceni spoczywającą na niej odpowiedzialność i wyzwania, jakie przynosi jej każdy dzień.

Jej pasją jest polityka, literatura (biografie, beletrystyka, książki z zakresu językoznawstwa). Chętnie kibicuje polskim siatkarzom, uczestniczy też aktywnie w działaniach terenowego klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Zielonej Górze.

Monika Gasztych
office manager

Koordynuje pracę w Podoland i zajmuje się organizowaniem szkoleń. Dzięki niej, wszystkie nasze działania stają się spójną całością.

Jej praca jest bardzo różnorodna, codziennie czekają na nią inne zadania – za to właśnie ją uwielbia. Ceni sobie także stały kontakt z ludźmi i współpracę z zespołem.

Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym ceni sobie relacje z innymi ludźmi. W czasie wolnym podróżuje, tańczy, uwielbia dobre kino i uczestniczy w projektach wolontariackich.

Anna Długosz
specjalista ds. logistyka

Dba o prawidłową organizację przesyłek, pilnuje, by wszystkie docierały na czas i wystawia faktury. Dzięki jej rzetelności klienci są zawsze zadowoleni z logistycznej części obsługi.

Praca daje jej poczucie satysfakcji, spełnienia zawodowego i możliwość pomagania ludziom, którą bardzo sobie ceni.

W wolnych chwilach opiekuje się czterema kotami, które są nieodłącznym elementem jej domowej.

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy
0