Konsultacje podologiczne

Zabieg podologiczny 2
W Centrum podologicznym Podoland przeprowadzamy konsultacje podologiczne. Nasi specjaliści zdiagnozują problem Twoich stóp i paznokci, jednocześnie proponując Ci najbardziej korzystne zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne, które są wskazane do tego typu stanów. Dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się swobodnie i mieli pewność, że są odpowiednio zaopiekowani. Konsultacje podologiczne w naszych gabinetach przebiegają w miłej atmosferze, a przy tym zapewniają profesjonalne i skuteczne leczenie.

Co robimy w ramach zabiegu podologicznego?

Nasze zabiegi podologiczne są ulgą dla stóp i paznokci pacjentów. Usuwamy różnego typu zmiany skórne i paznokciowe. Problemy mogą wynikać z przebiegu różnych chorób czy z powodu nieodpowiednio dobranego obuwia. W każdym z tych przypadków - z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc! W ramach podstawowego zabiegu podologicznego wykonujemy następujące usługi:

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zabiegi pielęgnacyjne czy dbające o estetykę Twoich stóp i paznokci, ale także lecznicze. W przypadku wrastających paznokci stosujemy opracowane przez nas System UniBrace, czy Metodę Arkady.
Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem podologicznym - zapraszamy do umówienia wizyty w naszym Centrum Podoland. Działamy na terenie Wrocławia.
Zabieg podologiczny 3
Chcesz rozwiązać problemy swoich stóp?

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password