Zestaw Frezów by Daniel Abratkiewicz

249,00 zł
VAT wliczony

Wyświetl historię cen produktu

Zestaw Frezów by Daniel Abratkiewicz „Bo nie wszystko da się zamalować” (IQN Zestaw Podo 1)

Ilość
Produkt jest w magazynie

„Bo nie wszystko da się zamalować”- Zestaw Frezów do oczyszczania paznokci by Daniel Abratkiewicz.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jakiego konkretnie frezu użyć, gdy przychodziła do Was klientka lub klient ze zmienionym chorobowo paznokciem – tym razem nie będziecie musieli! Zakładając, że dokładnie wiemy jak pomóc klientowi i postanawiamy zająć się jego problemem, właśnie ten zestaw stworzony z myślą o Was, Stylistkach i Podologach, pomoże Wam uporać się z wszelakimi przeciwnościami. Tutaj będziecie mieli podane wszystko jak na tacy!

Co konkretnie zawiera zestaw?

 • Innowacyjny frez4w1, Stal nierdzewna, nacięcia, nasyp diamentowy, pasek czerwony i niebieski, rozmiar 5mm. 
  Zastosowanie: opracowanie rekonstrukcji, skrócenie paznokci, opracowanie zmian chorobowych, opracowanie skórek. 
 • Frez diamentowy w kształcie wąskiego stożka, stal nierdzewna, nasyp diamentowy, nanopowłoka zabezpieczająca - czarna, zaokrąglony wierzchołek, pasek niebieski, rozmiar 1,2 mm.
  Zastosowanie: opracowanie i oczyszczenie obszarów wałów paznokciowych, oczyszczenie przestrzeni i zrogowaceń pod płytką paznokcia, wyrównanie krawędzi płytki.
 • Frez diamentowy w kształcie szpica/igły, wykonany ze stali nierdzewnej z nasypem diamentowym. Pokryty nanopowłoką zabezpieczającą – czarną, oznaczony niebieskim paskiem. Jego rozmiar to 1,8 mm.
  Zastosowanie: precyzyjne oczyszczanie płytki w części proksymalnej (macierzy), oczyszczanie wałów paznokciowych.

 • Frez kulka z węglika spiekanego z nanopowłoką zabezpieczającą – czarną. Ma ostre nacięcia, oznaczony niebieskim paskiem. Frez w rozmiarze 1,2 mm.
  Zastosowanie: precyzyjne oczyszczanie trudno dostępnych obszarów płytki ze zmianami chorobowymi, ewakuacja wydzieliny zablokowanej pod płytką.
   
 • Frez diamentowy w kształcie kulki wykonany ze stali nierdzewnej z nasypem diamentowym. Dodatkowo posiada nanopowłokę zabezpieczającą – czarną. Oznaczony paskiem w kolorze niebieskim. Jego rozmiar  to 1,8 mm.
  Zastosowanie: oczyszczanie wałów paznokciowych i trudno dostępnych obszarów płytki ze zmianami chorobowymi.
PODOLAND
9997 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password