Oferta, którą przygotowaliśmy, obejmuje różnego rodzaju narzędzia do wykonywania zabiegów stóp. Wśród nich są między innymi klamry podologiczne. Czym dokładnie są tego rodzaju produkty i jakie jest ich zastosowanie? Omawiane artykuły to nic innego, jak specjalne narzędzia wykorzystywane do leczenia wrastających paznokci. Niestety jest to wyjątkowo bolesny uraz, który dotyczy głównie palców u stóp. Zaniechanie jego leczenia może spowodować nawet poważne problemy z poruszaniem się. Oferowane przez nas klamry pozwalają na skuteczne wyeliminowanie omawianej kontuzji, a wielu przypadkach minimalizują również jej nawracanie. Jeśli zatem są Państwo podologami i szukacie skutecznych produktów, dzięki którym będziecie mogli pomóc pacjentom, zachęcamy do wyboru towaru z naszej oferty.

Zalety naszych klamer na wrastające paznokcie

Na rynku istnieje wiele firm oferujących klamry na wrastające paznokcie. Dlaczego zatem warto wybrać właśnie nasze produkty? Wynika to przede wszystkim z ich jakości. Artykuły, w które można się u nas zaopatrzyć, produkowane są z najwyższego gatunku materiałów. Dzięki temu cechują się one odpowiednim działaniem i są proste w aplikacji. Oprócz tego specjalna stal minimalizuje także ryzyko wdania się jakiegokolwiek zakażenia. Nie sprzyja ona bowiem rozwijaniu się bakterii, grzybów czy innych organizmów, które mogłyby przysporzyć pacjentowi problemów. Warto również zaznaczyć, że wszelkie produkty z naszej oferty, w tym na przykład klamry korygujące Unibrace dostępne są w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu zaopatrzenie gabinetu nie musi wiązać się z dużym wydatkiem.

 

Możliwość zakupu dostępna po zalogowaniu - zapraszamy do rejestracji

Aktywne filtry

Podstawa Podologiczna

159,90 zł
Płyta z wysoce trwałego tworzywa jest pomocna w pracy podologa

Drut korekcyjny UniBrace 02

240,00 zł
Drut korekcyjny do UniBrace 02

Mini UniBrace

270,00 zł
Praktyczna końcówka wymienna przeznaczona do zestawu UniBrace.

UniBrace

840,00 zł
Klamra korygująca UniBrace to nowatorskie narzędzie podologiczne, które ułatwia walkę z wrastającymi i wkręcającymi paznokciami. Daje ona...

Drut korekcyjny UniBrace 03

240,00 zł
Drut korekcyjny do UniBrace 03 powstał z wysokiej jakości stali chirurgicznej implantacyjnej (spełnia amerykańską normę 316L)

Stabilizator Palca

599,00 zł
Stabilizator palca stanowi niezwykłe ułatwienie w pracy każdego podologa.

Drut korekcyjny UniBrace 04

240,00 zł
Drut o twardości 04, umożliwiający tworzenie indywidualnie dopasowanej klamry na wrastający paznokieć z pomocą narzędzia UniBrace.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password