Jeśli szukają Państwo firmy oferującej wysokiej jakości cążki do paznokci, zachęcamy do skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy. Proponowane przez nas narzędzia wytwarzane są z materiałów odpowiedniego gatunku, co gwarantuje ich niezawodne działanie nawet przez kilka lat. Warto podkreślić, że oferowane cęgi do paznokci mogą być wykorzystywane zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i między innymi osoby zawodowo zajmujące się pedicure. Co jeszcze, oprócz trwałości wyróżnia proponowane przez nas produkty? Przede wszystkim jest to ich ergonomiczny uchwyt ułatwiający wykonywanie przy ich pomocy jakichkolwiek zabiegów. Ponadto są one również niezwykle ostre, dlatego do ich obsługi wymagane jest minimalne użycie siły. Dzięki temu nie powodują one także podrażnień czy skaleczeń.

Cążki do wrastających paznokci

Proponowane przez nas narzędzia doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku zdrowych paznokci. Mogą one być wykorzystywane także do usuwania różnego typu urazów. Nasi Klienci znajdą u nas między innymi cążki do wrastających paznokci. Niestety jest to wyjątkowo dokuczliwa kontuzja, która nieleczona może być źródłem poważnych kłopotów związanych z narządem ruchu. Jeśli zatem chcą się Państwo zaopatrzyć w sprzęt umożliwiający przeprowadzenie czynności mających na celu pozbycie się urazu, zachęcamy do zakupu cęgów podologicznych. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ich użycie zalecane jest wraz z klamrami na wrastające paznokcie, które zapobiegają ewentualnym nawrotom dolegliwości. W przypadku, gdyby szukali zatem Państwo profesjonalnego sprzętu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dysponujemy zarówno cążkami do grubych paznokci u nóg, jak i niewielkim sprzętem do precyzyjnych prac.

 

Możliwość zakupu dostępna po zalogowaniu - zapraszamy do rejestracji

Aktywne filtry

AKTYWATOR DO KLAMRY PODOLAND

55,00 zł
AKTYWATOR DO KLAMRY PODOLAND

Aplikator do Tamponady Mini

33,00 zł
Aplikator został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Cęgi 08

155,00 zł
Niezwykle ostre, krótkie i wytrzymałe. 

Cęgi do skracania paznokci 09

105,00 zł
  Cęgi 09 Półokrągłe ( boczne) z ostrą końcówką, bezpieczne polecane dla dzieci i osób dorosłych oraz seniorów. Wysokiej jakości cążki ze...

Cęgi 04

95,00 zł
Cęgi z zakrzywionym ostrzem (boczne) zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Nożyczki podologiczne (14 cm)

31,00 zł
Nożyczki podologiczne proste zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Uchwyt do skalpela 03

33,00 zł
Wykorzystywany podczas zabiegów podologicznych do trzymania ostrza skalpeli.

Cążki do skórek 05

63,00 zł
Cążki do usuwania skórek oraz głęboko osadzonych odcisków podpaznokciowych zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Cęgi 07

155,00 zł
Cęgi proste, szpiczaste (boczne/bardzo wąskie) zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Uchwyt do skalpela 04

33,00 zł

Aplikator do tamponady Maxi

33,00 zł
Aplikator został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Cążki do skórek 06

63,00 zł
Cążki do usuwania skórek zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password