• Tylko online
 • Nowy

Regulamin gabinetu

199,00 zł
VAT wliczony

Jesteś właścicielem miejsca health&beauty lub planujesz go otworzyć?

Z pewnością przyjdzie Ci się zmierzyć z odwoływaniem wizyt na ostatnią chwilę, roszczeniowymi klientkami, zazdrosną konkurencją, żądaniem zwrotu pieniędzy z vouchera, niezapowiedzianymi kontrolami z różnych urzędów, ciągłymi spóźnieniami i wieloma innymi, kłopotliwymi sytuacjami.

Dlatego mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie!

Wspólnie z najwybitniejszymi specjalistami z zakresu prawa stworzyliśmy dla Ciebie gotowy wzór regulaminu, który jest jednym z najważniejszych dokumentów  jaki należy mieć w swoim gabinecie!

Ilość
Produkt jest w magazynie

Odpowiedz sobie szczerze na poniższe pytania:

1. Czy zdajesz sobie sprawę, że regulamin gabinetu zastępuje umowę, której warunki powinno się ustalić z każdą klientką?

2. Czy wiesz, że sprzedając swoje usługi i towary np. za pomocą strony internetowej, facebooka, instagrama musisz spełnić dodatkowe wymogi i poinformować swoich klientów o zasadach zawierania umów na odległość?

3. Czy orientujesz się jaki dokument wprowadzić w przypadku, w którym klientka rezygnuje z usługi zawartej na odległość?

4. Czy zdajesz sobie sprawę, że dzięki odpowiednim zapisom w regulaminie możesz uchronić się przed niezasadnymi reklamacjami, spóźnieniami klientek, odwoływaniem wizyt na ostatnią chwilę i innymi, trudnymi sytuacjami?

5. Czy masz świadomość tego, że wiele zapisów, które pojawiają się w regulaminach innych gabinetów są klauzulami niedozwolonymi i nie można ich stosować?

6. Czy orientujesz się, jakie zapisy dotyczące voucherów/bonów podarunkowych powinien zawierać regulamin, aby były zgodne z prawem?

7. Czy wiesz, że zapisy określające okres ważności voucherów/bonów są naruszeniem interesów ekonomicznych Twoich klientów?

Zacznij prowadzić swój biznes świadomie, bezpiecznie i z pełną odpowiedzialnością już dziś!

Kupując ten produkt otrzymujesz:

Wzór regulaminu z komentarzami specjalistów (plik word docx), które zawierają dodatkowe, darmowe porady prawne, a także instrukcję w jaki sposób należy uzupełnić dokument. Wzór będzie zawierał między innymi następujące elementy:

 • Definicje.

 • Postanowienia wstępne – podstawowe informacje na temat Twojego gabinetu.

 • Usługi świadczone drogą elektroniczną – czyli jak zawrzeć umowę poza Twoim lokalem.

 • Informacje na temat wykonywanych usług – czyli jakie usługi wykonujesz lub jakie sprzedajesz produkty.

 • Informacje na temat szkoleń – dodatkowe zapisy dla szkoleniowców.

 • Autorskie prawa majątkowe – dodatkowe zapisy dla osób, które przekazują np. materiały szkoleniowe własnego autorstwa.

 • Reklamacje – czyli zasady rozpatrywania, składania reklamacji oraz uprawnieniach klientów i gabinetu.

 • Sprzedaż produktów – zarówno stacjonarnie, jak i online.

 • Zawarcie i realizacja umowy – czyli o sposobie rezerwacji, wpłacie zadatku, metodach płatności, czasie trwania usługi.

 • Prawa i obowiązki Kupującego – czyli czego nie można robić w gabinecie, jakie są ograniczenia, odpowiedzialność za ewentualne szkody w gabinecie.

 • Odstąpienie od umowy – czyli kiedy klient może odwołać wizytę lub zwrócić towar.

 • Uprawnienia i odpowiedzialność Sprzedawcy – czyli w jaki sposób wykonywane są usługi.

 • Zmiana oferty, promocje i vouchery – czyli jak skorzystać z vouchera, zasady funkcjonowania promocji, rozliczanie pieniędzy na voucherze.

 • Postanowienia końcowe – czyli o dacie wejścia w życie, możliwością polubownego rozwiązywania sporów.

Wzór dokumentu bez komentarzy (plik word docx), aby łatwo było go wydrukować.

Dlaczego warto kupić ten wzór?

 • Kupujesz produkt stworzony przez najlepszych Adwokatów i Radców prawnych w Polsce.

 • Zabezpieczysz swój biznes przed karami finansowymi rzędu nawet 120 000 000 zł!

 • Wprowadzisz jasne i przejrzyste zasady funkcjonowania swojego gabinetu.

 • Zapisy zostały stworzone stricte pod usługi z branży health&beauty, więc masz pewność, że będą one spójne z profilem Twojej działalności.

 • Wzór jest w bardzo atrakcyjnej cenie, tak by każdy właściciel, nawet na początku swojej drogi, mógł sobie na niego pozwolić.

Po zakupie (opłaceniu zamówienia) na adres mailowy podany w sklepie - otrzymasz wiadomość zawierającą WSZYSTKIE pliki.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zawarte w niniejszym materiale informacje były rzetelne oraz kompletne. Należy jednak pamiętać, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności prawnej lub finansowej za mogące się pojawiać błędy, nieścisłości, przeoczenia lub niezgodności.

Niezależnie od powyższego, zamieszczone w materiale fragmenty aktów prawnych nie stanowią źródła prawa – mają pomóc zrozumieć omawianą materię. Jedyne źródło prawa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanowią akty normatywne ogłaszane w Dzienniku Ustaw i Monitorach Polskich.

Niniejszy materiał ma charakter tylko i wyłącznie edukacyjny, a zawarte w nim informacje nie odnoszą się do konkretnego stanu faktycznego. Materiał nie jest świadczeniem pomocy prawnej i nie może za taką zostać uznany. W szczególności nie może on być uznany za poradę prawną, opinię prawną czy chęć jej wyrażenia, wykładnię prawa lub konsultację prawną w jakiejkolwiek sprawie.

Autor materiału nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone w związku z zastosowaniem się do prezentowanych treści lub też niezastosowaniem się do nich. Każda sprawa wymaga indywidualnej analizy z uwzględnieniem wszystkich okoliczności faktycznych. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji lub działania należy skonsultować się z adwokatem, radcą prawnym czy też specjalistą w danej dziedzinie. Stan prawny (Polska) na dzień 01.07.2024r.

Treści udostępnione w tym materiale bez pisemnej zgody Katarzyny Rudlickiej nie mogą̨ być wykorzystywane w celach komercyjnych lub publicznych.

Jeżeli chcesz skonsultować się z Nami, to napisz na adres e-mail: biuro@katarzynarudlicka.com

997 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password