Centrum podologiczne

Usługi i zabiegi podolgiczne

W ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów podologicznych, wykonywanych przez doświadczonych specjalistów. W trosce o naszych pacjentów zebraliśmy szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzanych zabiegów, problematyki leczenia oraz stosowanych metod.

Nasze usługi obejmują różnorodne procedury, ukierunkowane na zwalczanie schorzeń i polepszanie wyglądu stóp. Specjalista podolog diagnozuje problemy związane z paznokciami, zmianami skórnymi bądź przeciążeniowymi i zaleca dostosowaną do potrzeb kurację.

Zabiegi podologiczne adresowane są w szczególności do osób, które mają problemy skórne, cierpią z powodu wrastających paznokci, chorują na reumatyzm lub cukrzycę, zmagają się z grzybicą, chorują na łuszczycę skóry i paznokci, a także dla wszystkich, którzy chcą profesjonalnie zadbać o stopy, aby były one zdrowe i piękne.

W zależności od wieku osoby oraz od rodzaju problemu, z którym dana osoba się zmaga, rekomendujemy, aby profilaktycznie powtarzać wizytę u podologa co 4-6 tygodni. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z recepcją pod numerem telefonu 884 084 094.

Zobacz gdzie jest gabinet