Usuwanie brodawek, modzeli i odcisków

Odciski 2
W naszych gabinetach świadczymy usługę usuwania brodawek, modzeli oraz odcisków. Pierwszych z wymienionych można pozbyć się przede wszystkim za pomocą specjalistycznych preparatów keratolitycznych oraz kriodestrukcyjnych. Odpowiednio wykonany zabieg sprawia, że brodawki nie wracają przez długi czas, a prawidłowe dbanie o higienę i pielęgnację stóp może gwarantować usunięcie ich na stałe. Warto wspomnieć, że wirus brodawczaka jest zaraźliwy i bardzo szybko może przenieść się na innych domowników, dlatego tak ważna jest szybka interwencja i usunięcie brodawki. Modzeli pozbywamy się poprzez delikatne ścięcie nadmiaru zrogowaciałej skóry oraz wygładzeniu stopy frezarką. Działanie to jest bezbolesne i przynosi świetne efekty. Stopy wyglądają na zadbane i łatwiej poddają się wszelkim zabiegom i preparatom pielęgnacyjnym. W leczeniu odcisków ważne jest pozbycie się jego korzenia. Najczęściej wykorzystuje się skalpel oraz dłuto, którym dokładnie można usunąć rdzeń odcisku.
Jeżeli masz problem z nawracającymi brodawkami, modzelami lub odciskami, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę u specjalisty. Z pewnością pomożemy rozwiązać Ci Twój problem z estetyką i zdrowiem stóp. Zapraszamy!

JAK POWSTAJĄ ODCISKI I KURZAJKI?

Odciski, brodawki i modzele pogarszają komfort życia, jednocześnie sprawiając, że chodzenie jest niewygodne, a czasem nawet niemożliwe. Stany te powodują ból lub pieczenie, a także wyglądają nieestetycznie. Brodawki są spowodowane wirusem brodawczaka ludzkiego i osiągają nawet kilkanaście mm. Występują zarówno pojedynczo, jak i w grupach. Modzele nie są bolesne, ale wyglądają nieestetycznie, a do ich rozwoju przyczynia się przede wszystkim noszenie nieodpowiedniego obuwia, przez które czujemy nadmierny ucisk w stopie. Może to być powodem pojawienia się bolesnych odcisków, które powstają na skutek punktowego ucisku tkanek miękkich. Zmiany te są nieprzyjemne i sprawiają, że swobodne poruszanie się jest w dużej mierze utrudnione.

Usuwanie brodawek, modzeli i odcisków

W naszych gabinetach mamy usługę usuwania zarówno kurzajek, jak i modzeli czy odcisków. Brodawki usuwa się przede wszystkim za pomocą specjalistycznych preparatów keratolitycznych oraz kriodestrukcyjnych. Odpowiednio wykonany zabieg sprawia, że brodawki nie wracają przez długi czas, a odpowiednie dbanie o higienę i pielęgnację stóp może gwarantować usunięcie ich na stałe. Warto wspomnieć, że wirus brodawczaka jest zaraźliwy i bardzo szybko może przenieść się na innych domowników, dlatego tak ważna jest szybka interwencja i usunięcie brodawki. Modzeli pozbywamy się poprzez delikatne ścięcie nadmiaru zrogowaciałej skóry oraz wygładzeniu stopy frezarką. Działanie to jest bezbolesne i przynosi świetne efekty. Stopy wyglądają na zadbane i łatwiej poddają się wszelkim zabiegom i preparatom pielęgnacyjnym. W leczeniu odcisków ważne jest pozbycie się jego korzenia. Najczęściej wykorzystuje się skalpel oraz dłuto, którym dokładnie można usunąć rdzeń odcisku.

Jeżeli masz problem z nawracającymi brodawkami, modzelami lub odciskami - skontaktuj się z nami i umów się na wizytę z naszym specjalistą. Z pewnością pomożemy rozwiązać Ci Twój problem z estetyką i zdrowiem stóp. Zapraszamy!

Jak pozbyć się brodawek, modzeli i odcisków?

W naszym Centrum wykonujemy usługi, które mają na celu pozbycie się kurzajek, modzeli i odcisków. Brodawki usuwa się przede wszystkim za pomocą specjalistycznych preparatów keratolitycznych. Odpowiednio wykonany zabieg oraz dbałość o higienę i pielęgnację stóp sprawia, że brodawki nie nawracają przez długi czas. Warto wspomnieć, że wirus brodawczaka jest zaraźliwy i bardzo szybko może przenieść się na innych domowników, dlatego tak ważna jest szybka interwencja i usunięcie brodawki. W leczeniu odcisków ważne jest pozbycie się ich korzenia. Do usuwania odcisków najczęściej wykorzystuje się skalpel oraz dłuto, którym dokładnie można usunąć rdzeń odcisku. Modzeli pozbywamy się poprzez delikatne ścięcie nadmiaru zrogowaciałej skóry oraz wygładzenie frezarką. Działanie to jest bezbolesne, a stopy po zabiegu wyglądają na zadbane.

Usuwanie brodawek na stopach

Wirusowe brodawki stóp mogą występować w dwojakiej formie: jako głębokie i bolesne wykwity na skórze zwane myrmecia lub jako liczne, powierzchowne, rozlane zmiany skórne, mające postać brodawek mozaikowych, które nie dają dolegliwości bólowych, lecz mają charakter nawrotowy. W naszym Centrum we Wrocławiu zajmujemy się usuwaniem brodawek na stopach, a także usuwaniem modzeli i odcisków. Zmiany te muszą być prawidłowo zdiagnozowane przez specjalistę, który podejmie decyzję dotyczącą dalszego postępowania, mającego na celu ich wyleczenie.

Usuwanie kurzajek u podologa

Usuwanie kurzajek u podologa w naszym Centrum we Wrocławiu odbywa się w sterylnych warunkach, z zastosowaniem metody dobranej do typu zmiany skórnej. Brodawki zwane potocznie kurzajkami mają postać nieestetycznych grudek na skórze, które są zakaźne, dlatego należy je leczyć. W celu ich usunięcia podolog może zastosować preparaty miejscowe. Przed przystąpieniem do zabiegu usuwania kurzajek podolog przeprowadza szczegółowy wywiad z klientem. Po zakończonym zabiegu nasi klienci otrzymują wyczerpującą informację na temat sposobów zapobiegania infekcji wirusem brodawczaka, a także wskazówki dotyczące przestrzegania higieny skóry po zabiegu.
Dzięki zabiegom podologicznym skutecznie rozwiązaliśmy dziesiątki tego typu przypadków. Spójrz na efekty naszej pracy.
Odciski 3
Chcesz pozbyć się brodawek, modzeli, a może odcisków na stopach?

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password