Podolodzy we Wrocławiu

Prowadzimy specjalistyczny gabinet podologiczny we Wrocławiu, gdzie organizujemy szkolenia dla specjalistów oraz wykonujemy skuteczne zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze. Jesteśmy również producentem kosmetyków i narzędzi. Zatrudniamy kadrę podologów oraz instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie leczenia i pielęgnowania stóp. Prowadzimy też sklep internetowy. Zapraszamy do współpracy z naszym gabinetem podologicznym!

Kadra specjalistów

W Podoland pracują wykwalifikowani i w związku z tym skuteczni podolodzy zajmujący się leczeniem chorób stóp oraz ich prawidłową pielęgnacją. Ponadto są doświadczonymi instruktorami, którzy organizują szkolenia oraz kursy – stacjonarnie i online. Poznaj nas bliżej!

obrazek
Daniel abratkiewicz
(podolog, instruktor)

Założyciel marki i Centrum Podologicznego Podoland. Popularyzator i instruktor metod korekcji wrastających paznokci. Od 2015 roku wdraża innowacyjne rozwiązania podologiczne na rynkach światowych. Prowadzi warsztaty, podczas których uczy specjalistów, jak korzystać z metody Arkady i UniBrace. Sam specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów wrastających paznokci i ma na tym polu ogromne doświadczenie. Podolog Roku 2018 według plebiscytu Mistrzowie Urody. Żyje rozwojem zawodowym i podologią, stale sięgając po nowe rozwiązania biznesowe.

Nawiązuje kontakty z gronem specjalistów na terenie Polski i Europy, odgrywa aktywną rolę w spajaniu podologicznego świata i rozwijaniu międzynarodowego systemu profesjonalnej wiedzy i standardów. Gdy nie prowadzi szkoleń i nie spędza czasu w firmie, chętnie podróżuje, słucha muzyki, a prywatnie realizuje swoje pasje jako student Łódzkiej Filmówki na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

obrazek
MACIEJ DAWIDOWICZ
(podolog, instruktor)

Swoją wiedzę podologiczną zgłębiał przede wszystkim pod okiem Instruktorów Podoland, biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach. Od pierwszych dni kiedy uczestniczył w stażu, wiedział, że rozwój w tym kierunku stanie się jego pasją w czym z wielką determinacją dąży do doskonałości, wciąż pogłębiając swoją wiedzę. Na pierwszym miejscu stawia komfort i zadowolenie pacjenta po wykonanym zabiegu. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Prywatnie lubi dobrą książkę, można go też spotkać na korcie tenisowym.

obrazek
EWA KRYNICKA-BRAUN
(podolog, instruktor)

Wyjątkowo doświadczony i skuteczny podolog. Jej specjalność to ortonyksja, a także dermatologia. Doprowadziła do perfekcji wykonanie podstawowego zabiegu podologicznego. Kształciła się w Wyższej Szkole Fizjoterapii i Medycznym Studium Fizykoterapii. Ukończyła też liczne szkolenia podologiczne. W swojej pracy ceni możliwość rozwoju i pracę z ludźmi. Chętnie dzieli się wiedzą, za co kochają ją kursanci i członkowie zespołu. W wolnych chwilach uprawia ogród, słucha muzyki i czyta książki.

obrazek
KAMILA JANIOŁ-LIS
(podolog, instruktor)

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia ze specjalizacją podologii. Jako podolog pracuje od 2018 roku. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz konferencjach podologicznych. Podolog z ogromną pasją i empatycznym podejściem do pacjentów, którym przekazuje wiedzę, najlepiej jak potrafi. Wszystkich pacjentów wita z uśmiechem na twarzy i stara się, aby czuli się podczas zabiegu komfortowo. W pracy ceni sobie profesjonalizm i dobry kontakt z pacjentem. Do życia podchodzi optymistycznie i dobrą energię stara się przekazać innym. Prywatnie możecie ją spotkać na biwaku lub nad wodą z wędką w ręce. Często gra w planszówki ze znajomymi. Lubi robić rzeczy niecodzienne, przełamując poczucie strachu.

obrazek
ALEKSANDRA JENDRYCA-MATEUSIAK
(MARKETING, SALES MANAGER)

Doświadczony handlowiec, specjalista sprzedaży. Przez kilkanaście lat wspierała swoją wiedzą i kreatywnością największe sieci drogeryjne w kraju. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, jako fizjoterapeuta ceni sobie nowe rozwiązania. W pracy zaangażowana, empatyczna. Doświadczenie z klientami pozwala jej szczegółowo zajmować się promocją i organizacją szkoleń. Przy pracy skupiona, ale nie przestaje się uśmiechać. W czasie wolnym poświęca się rodzinie, lubi podróże śródziemnomorskie, ciekawska kulinarnie na nowe smaki. Zafascynowana również kulturą osmańską.

obrazek
MONIKA GASZTYCH
(OFFICE MANAGER)

Koordynuje pracę w Podoland i zajmuje się organizowaniem szkoleń. Dzięki niej wszystkie nasze działania stają się spójną całością. Jej praca jest bardzo różnorodna, codziennie czekają na nią inne zadania – za to właśnie ją uwielbia. Ceni sobie także stały kontakt z ludźmi i współpracę z zespołem. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym ceni sobie relacje z innymi ludźmi. W czasie wolnym podróżuje, tańczy, uwielbia dobre kino i uczestniczy w projektach wolontariackich.

obrazek
ŁUKASZ ABRATKIEWICZ
(SALES MANAGER)

Od ponad 10 lat zajmuje się obsługą Klientów i zapewnianiem im najwyższej jakości i standardów obsługi. W swojej codziennej pracy ceni sobie bezpośredni kontakt z klientem co daje mu energię do działania. W Podoland jest wsparciem dla Specjalistów i Pacjentów gabinetów w dobraniu odpowiednich produktów do codziennej pracy i terapii. Prywatnie jego oczkiem w głowie jest syn i żona z którymi stara się spędzić każdą wolną chwilę, kocha podróże, a wieczorem nie odpuści dobrego seansu przy Netflix.

obrazek
EWA JURKIEWICZ
(SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY)

W firmie zajmuje się koordynowaniem sprzedaży internetowej. W swojej pracy ceni wielozadaniowość i kontakt z ludźmi. Wolny czas najchętniej spędza jeżdżąc na rowerze, ze znajomymi, czy też słuchając muzyki. Lubi piec słodkości, a wieczorami zasiąść przy dobrym kinie. Uwielbia podróże i wędrówki po górach. Ulubione motto: „Śmiej się - niech reszta świata zastanawia się dlaczego."

obrazek
MONIKA GAUTIER
(COPYWRITER)

Zawodowo ma ponad dziesięć lat doświadczenie w sprzedaży, jak i obsłudze klienta. Dzięki temu miała możliwość poznać od podszewki, czym jest relacja z klientem na najwyższym poziomie. W Podolandzie zajmuje się promocją szkoleń, tak abyśmy mogli trafić z nimi do każdej zainteresowanej osoby. Poprzez aktywne słuchanie oraz badanie potrzeb pomaga kursantom wybrać odpowiednią ścieżkę rozwoju. Po godzinach czyta wszystko, co wpadnie jej w ręce, i opiekuje się swoim kotem, Tequilą.

obrazek
ALONA ZUBCHENKO
(SPECJALISTA DS LOGISTYKI)

Dzięki niej w Podoland panuje ład i porządek, a to daje poczucie bezpieczeństwa odwiedzającym pacjentom i kursantom, a Wasze przesyłki są zawsze starannie przygotowane. Czas wolny najchętniej spędza w parkach i lasach, odpoczywając od głośnego miasta.

obrazek
ALICJA DZIEMBOWSKA
(RECEPCJONISTKA)

Zawsze uśmiechnięta, chętna do pomocy i profesjonalna, jest idealną wizytówką PODOLANDu i pierwszą osobą, którą spotykają pacjenci i kursanci po przekroczeniu naszego progu. Koordynuje nie tylko pracę recepcji, ale jest również na pierwszej linii obsługi klienta i dba o poprawny obieg dokumentacji medycznej, zgodny z najwyższymi standardami i wymogami prawnymi. Absolwentka studiów lingwistycznych i PR, wykształcona asystentka lekarska i fanka buldogów francuskich oraz wszystkiego, co kreatywne.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password