Podolodzy we Wrocławiu

Prowadzimy specjalistyczny gabinet podologiczny we Wrocławiu, gdzie organizujemy szkolenia dla specjalistów oraz wykonujemy skuteczne zabiegi pielęgnacyjne. Zatrudniamy kadrę wysoko wyspecjalizowanych podologów oraz instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pielęgnowania stóp. Prowadzimy też sklep internetowy, w którym znaleźć możecie nasze autorskie narzędzia i skomponowane przez nas kosmetyki, nie tylko podologiczne. Zapraszamy do współpracy!

Kadra specjalistów

W Podoland pracują wykwalifikowani i w związku z tym skuteczni podolodzy zajmujący się leczeniem chorób stóp oraz ich prawidłową pielęgnacją. Ponadto są doświadczonymi instruktorami, którzy organizują szkolenia oraz kursy – stacjonarnie i online. Poznaj nas bliżej!

obrazek
Daniel abratkiewicz
(podolog, instruktor)

Założyciel marki i Centrum Podologiczno-Medycznego PODOLAND. Specjalista, popularyzator i instruktor złożonych metod korekcji wrastających paznokci, od 2015 roku wdraża innowacyjne rozwiązania podologiczne na rynkach całego świata. Prowadzi warsztaty i uczy kolejnych specjalistów jak pracować z opatentowanym Systemem UniBrace. Uwielbia wyzwania i żaden przypadek nie jest dla niego problemem - ma na tym polu ogromne doświadczenie. Wielokrotnie nagradzany za swoją pracę, między innymi tytułem Podologa Roku 2018 według plebiscytu Mistrzowie Urody. Żyje rozwojem zawodowym i podologią, stale sięgając po nowe rozwiązania biznesowe.

Nawiązując kontakty z międzynarodowym gronem specjalistów odgrywa aktywną rolę w spajaniu podologicznego świata i rozwijaniu ogólnodostępnego systemu profesjonalnej wiedzy i właściwych standardów.

Uwielbia podróże, nie tylko służbowe, zachwyca się muzyką i realizuje swoje marzenia i pasje jako student Łódzkiej Filmówki na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej.

obrazek
MACIEJ DAWIDOWICZ
(podolog, instruktor)

Swój pierwszy staż podologiczny odbył w PODOLAND i od razu złapał bakcyla. Od tego czasu z ogromną pasją dąży do doskonałości poprzez aktywne uczestnictwo w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach. Jego zaangażowanie umożliwiło mu zostanie jednym z pierwszych Certyfikowanych Instruktorów Opatentowanego Systemu UniBrace. Zawsze uśmiechnięty, pozytywny i pomocny, na pierwszym miejscu stawia zdrowie i komfort pacjenta. W wolnym czasie lubi dobrą książkę i można go spotkać na korcie tenisowym.

obrazek
EWA KRYNICKA-BRAUN
(podolog, instruktor)

Wyjątkowo doświadczony i skuteczny podolog. Jej specjalność to ortonyksja, a także dermatologia. Doprowadziła do perfekcji wykonanie podstawowego zabiegu podologicznego. Kształciła się w Wyższej Szkole Fizjoterapii i Medycznym Studium Fizykoterapii. Ukończyła też liczne szkolenia podologiczne. W swojej pracy ceni możliwość rozwoju i pracę z ludźmi. Chętnie dzieli się wiedzą, za co kochają ją kursanci i członkowie zespołu. W wolnych chwilach uprawia ogród, słucha muzyki i czyta książki.

obrazek
KAMILA JANIOŁ-LIS
(podolog, instruktor)

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia ze specjalizacją podologii. Jako podolog pracuje od 2018 roku. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, kursach oraz konferencjach podologicznych - dzięki temu jako jedna z pierwszych uzyskała tytuł Certyfikowanego Instruktora Opatentowanego Systemu UniuBrace. Specjalistka z ogromną pasją i empatycznym podejściem do pacjentów i kursantów, którym przekazuje całą swoją wiedzę w możliwie najbardziej przystępny sposób. Pacjentów wita z uśmiechem, a ich komfort to dla niej priorytet. Zawsze zaraża dobrą energią i optymizmem, uwielbia biwaki i spacery z ukochanym psem, a także planszówki z przyjaciółmi i wyzwania podnoszące poziom adrenaliny we krwi.

obrazek
ALEKSANDRA JENDRYCA-MATEUSIAK
(MARKETING, SALES MANAGER)

Doświadczony handlowiec i specjalistka sprzedaży, która przez kilkanaście lat wspierała swoją wiedzą i kreatywnością największe sieci drogeryjne w kraju. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, gdzie nauczyła się cenić nowatorskie rozwiązania.

Zaangażowana w pracę i pełna empatii potrafi zaopiekować się każdym kursantem i klientem, organizując szkolenia i promocje skrojone na miarę. Nigdy nie przestaje się uśmiechać, wolny czas poświęca rodzinie i córeczce Malinie, uwielbia podróże w basenie Morza Śródziemnego i nowe smaki, fascynuje się kulturą osmańską.

obrazek
MONIKA GASZTYCH
(OFFICE MANAGER)

Koordynuje pracę PODOLAND i zajmuje się organizacją szkoleń - to dzięki niej wszystkie nasze działania stają się spójną całością. Uwielbia swoją pracę za jej różnorodność i to, że codziennie czekają nowe zadania. Ceni sobie kontakt z kursantami i współpracę z zespołem, ponieważ uwielbia ludzi - z niezmienną wzajemnością. Work-life balance zachowuje podróżując, tańcząc i uczestnicząc w licznych projektach wolontariackich, a wieczorami docenia dobre kino.

obrazek
ŁUKASZ ABRATKIEWICZ
(SALES MANAGER)

Od ponad dekady zajmuje się obsługą klienta i zapewnia im najwyższą jakość i standardy obsługi. Energię do działania daje mu codzienny, bezpośredni kontakt z ludźmi, który ceni sobie ponad wszystko. W PODOLAND jest wsparciem dla specjalistów, właścicieli gabinetów i hurtowni, którym pomaga w dobraniu odpowiednich produktów i narzędzi.

Prywatnie jego oczkiem w głowie są syn i żona, z którymi stara się spełniać każdą wolną chwilę. Uwielbia podróże, ale nie pogardzi dobrym serialem i seansem z Netflixem na kanapie.

obrazek
EWA JURKIEWICZ
(SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY)

W firmie zajmuje się koordynowaniem sprzedaży internetowej. W swojej pracy ceni wielozadaniowość i kontakt z ludźmi. Wolny czas najchętniej spędza jeżdżąc na rowerze, ze znajomymi, czy też słuchając muzyki. Lubi piec słodkości, a wieczorami zasiąść przy dobrym kinie. Uwielbia podróże i wędrówki po górach. Ulubione motto: „Śmiej się - niech reszta świata zastanawia się dlaczego."

obrazek
MONIKA GAUTIER
(COPYWRITER)

Od siedmiu lat zajmuje się marketingiem pisanym, który podpiera doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta. Otwarta i radosna, swoją niespożytą energię przelewa w czytane przez Was teksty. Każdy z nich trafia w punkt, co zapewnia płynną i bezproblemową komunikację z kursantami i pacjentami oraz wsparcie w doborze odpowiednich szkoleń i produktów. Po godzinach czyta wszystko, co wpadnie jej w ręce i opiekuje się swoją ukochaną kotką, Tequilą.

obrazek
ALONA ZUBCHENKO
(SPECJALISTA DS LOGISTYKI)

Dzięki niej w PODOLAND panuje ład i porządek, a to daje poczucie bezpieczeństwa odwiedzającym nas pacjentom i kursantom. To ona dba, by Wasze przesyłki były zawsze starannie przygotowane i trafiały do Waszych rąk jak najszybciej. Czas wolny najchętniej spędza w parkach i lasach, gdzie odpoczywa od zgiełku miasta. Pasjonuje się sztuką makijażu oraz różnorodnymi technikami tatuażu.

obrazek
ALICJA DZIEMBOWSKA
(RECEPCJONISTKA)

Zawsze uśmiechnięta, chętna do pomocy i profesjonalna, jest idealną wizytówką PODOLANDu i pierwszą osobą, którą spotykają pacjenci i kursanci po przekroczeniu naszego progu. Koordynuje nie tylko pracę recepcji, ale jest również na pierwszej linii obsługi klienta i dba o poprawny obieg dokumentacji medycznej, zgodny z najwyższymi standardami i wymogami prawnymi. Absolwentka studiów lingwistycznych i PR, wykształcona asystentka lekarska i fanka buldogów francuskich oraz wszystkiego, co kreatywne.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password