Zestaw Frezów by Daniel Abratkiewicz Mani & Podo Set

249,00 zł
VAT wliczony

Zestaw Frezów by Daniel Abratkiewicz „Bo nie wszystko da się zamalować” (IQN Zestaw Podo 1)

Ilość
Produkt jest w magazynie

„Bo nie wszystko da się zamalować”- Zestaw Frezów do oczyszczania paznokci by Daniel Abratkiewicz.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jakiego konkretnie frezu użyć, gdy przychodziła do Was klientka lub klient ze zmienionym chorobowo paznokciem – tym razem nie będziecie musieli! Zakładając, że dokładnie wiemy jak pomóc klientowi i postanawiamy zająć się jego problemem, właśnie ten zestaw stworzony z myślą o Was, Stylistkach i Podologach, pomoże Wam uporać się z wszelakimi przeciwnościami. Tutaj będziecie mieli podane wszystko jak na tacy!

Co konkretnie zawiera zestaw?

 • Innowacyjny frez4w1, Stal nierdzewna, nacięcia, nasyp diamentowy, pasek czerwony i niebieski, rozmiar 5mm. 
  Zastosowanie: opracowanie rekonstrukcji, skrócenie paznokci, opracowanie zmian chorobowych, opracowanie skórek. 
 • Frez diamentowy w kształcie wąskiego stożka, stal nierdzewna, nasyp diamentowy, nanopowłoka zabezpieczająca - czarna, zaokrąglony wierzchołek, pasek niebieski, rozmiar 1,2 mm.
  Zastosowanie: opracowanie i oczyszczenie obszarów wałów paznokciowych, oczyszczenie przestrzeni i zrogowaceń pod płytką paznokcia, wyrównanie krawędzi płytki.
 • Frez diamentowy w kształcie szpica/igły, wykonany ze stali nierdzewnej z nasypem diamentowym. Pokryty nanopowłoką zabezpieczającą – czarną, oznaczony niebieskim paskiem. Jego rozmiar to 1,8 mm.
  Zastosowanie: precyzyjne oczyszczanie płytki w części proksymalnej (macierzy), oczyszczanie wałów paznokciowych.

 • Frez kulka z węglika spiekanego z nanopowłoką zabezpieczającą – czarną. Ma ostre nacięcia, oznaczony niebieskim paskiem. Frez w rozmiarze 1,2 mm.
  Zastosowanie: precyzyjne oczyszczanie trudno dostępnych obszarów płytki ze zmianami chorobowymi, ewakuacja wydzieliny zablokowanej pod płytką.
   
 • Frez diamentowy w kształcie kulki wykonany ze stali nierdzewnej z nasypem diamentowym. Dodatkowo posiada nanopowłokę zabezpieczającą – czarną. Oznaczony paskiem w kolorze niebieskim. Jego rozmiar  to 1,8 mm.
  Zastosowanie: oczyszczanie wałów paznokciowych i trudno dostępnych obszarów płytki ze zmianami chorobowymi.
PODOLAND
9980 Przedmioty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password