Czy klamry na wrastające paznokcie działają?

Dodano:

Wrastający paznokieć może znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie. Powoduje on silny ból, który odczuwalny jest w szczególności podczas chodzenia czy dotyku. Czasami zdarza się, że pomimo przeprowadzonego leczenia, problem stale nawraca. W zdecydowanej większości przypadków konieczna jest pomoc doświadczonego podologa, aby całkowicie pozbyć się tej uciążliwej dolegliwości.

 

Czy klamry ortonyksyjne pomogą na wrastające paznokcie?

W telewizji, czy internecie można natknąć się  na mnóstwo reklam produktów, których zadaniem jest wyleczenie wrastającego paznokcia lub zniwelowanie skutków takiego stanu. Niestety większość z nich przynosi efekty na bardzo krótko lub wcale, za to często pacjenci pogłębiają tylko problem. Inaczej jest w przypadku klamer ortonyksyjnych, które faktycznie działają. Ważne jest, aby taka klamra była przystosowana indywidualnie do problematycznego paznokcia pacjenta. Tylko wtedy można spodziewać się zadowalających rezultatów. W Podolandzie wykorzystuje się narzędzie Unibrace System, dzięki któremu Podolog tworzy klamrę "szytą na miarę" do problemu wrastającego paznokcia. Bardzo często już po pierwszej wizycie Pacjent wychodzi bez bólu z gabinetu.

klamra na paznokieć

 

Czy warto zdecydować się na klamry ortonyksyjne?

Na to pytanie zdecydowanie trzeba odpowiedzieć twierdząco. To zabieg, który pozwala skutecznie uwolnić się od problemu wrastających paznokci w stosunkowo niedługim czasie. Całe leczenie trwa do kilku miesięcy, co jest ściśle powiązane z naturalnym wzrostem paznokcia. Warto także zaznaczyć, że cały proces jest całkowicie bezbolesny, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu ani podczas zakładania, ani późniejszego noszenia klamry. Co więcej, jest ona niemal niedostrzegalna na paznokciu.

Osobom, które chcą szybciej uporać się z problemem wrastających paznokci, polecamy leczenie metodą Arkady. Została ona opracowana przez naszego podologa, Adriana Arkadę, a obecnie jest wykorzystywana w 25 krajach świata. Zabieg trwa nie więcej niż 45 minut, a efekty widoczne są natychmiast. W bardzo zaawansowanych przypadkach zdarza się konieczność jego powtórzenia.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password